Eraldaja illustratsioon

Head inimesed ja algus

Oma praegusel kujul sai Luhtre alguse heade inimeste poolt talu praegusele peremehele Kaido Schmidtile pärandatud talukohast. Meil oli 2004. aasta seisuga katkise katusega rehemaja, kus ühes otsas sõnnikut täis laut, ja suur hoov kus juba kasvas võsa ja suured kuused ümberringi.

2005. aasta mais alustasime tööd ja 26. novembril avasime koha külalistele. Valmis oli külalistemaja, saun basseiniga ja renoveeritud rehemaja, kus külalised said süüa ja pidu pidada.

Perenaisena hakkasin valmistama toite, mis oleks koduse maitsega ja lihtsad. Elanud 28 aastat Tallinnas ja tegelenud seal ka palju toitlustusega, teadsin ma, mida linnainimene eelistab. See on minu trump: teha süüa nii nagu ise sööksin. Kasutan isekasvatatud juurikaid, otsin, kes kasvatab seda, mida ise ei suuda kasvatada ja kasutan palju fantaasiat. Sinna sisse panna veel peotäis armastust ja rõõmsat meelt ja toit saabki hea!

PS: Perenaine pakub külalistele ka toite,mis võetud retseptiraamatust, mille koostas viimane perenaine Anni kodumajanduskoolis 1924 aastal.

Eraldaja illustratsioon

Olevik

Praeguseks on Luhtrest saanud paik, kus on suurepärased tingimused seminaride ja firmaürituste pidamiseks. Meil peetakse aastas kümneid pulmi, mitmeid sünnipäevi, suvepäevi ja talvepäevi. Suurepärane toit ja väga korralikud majutusvõimalused on meie edu pandiks.

Oleme saanud valmis ka perenaise unistuse, muuseumi. Kõik esemed on pärit siit talust ja väljapaneku nimi “Naine läbi elu”.

Talu juures on sportimisvõimalused: kvaliteetne tenniseväljak, korvpalliväljak ja võrkpalliplats.

Meil on hästi hooldatud 1,4 km pikkune metsarada mis on tähistatud päkapiku sildikestega. Mõnus aega veeta ja nautida linnulaulu.

Viimasel ajal on talus veel valminud uus saunamaja privaatse mugava kaminatoa ja kööginurgaga, valmis on uhke peosaal 100 inimesele ning avatud uus kompleks peamajas 6 toa ja sviidiga.

Klient räägib

Külastasin Luhtre talu esimest korda 2017. aasta kevadel kui otsisime sobivat paika meie pulmapeo pidamiseks. Peale esimest külastust oli selge - siin peabki meie pidu toimuma. :) Luhtre ümbrus on rahulik ja vaikne, talu ümber on nii metsad kui põllud. Tallinna poolt tulijale mitte kauem kui tunnike sõitu. Ideaalne! Pererahvas on soe ja sõbralik, lahendus leitakse igale murele (tahate südaööl elavat tuld? - pole probleemi!, tahate laste mänguväljakut tseremooniapaigana? - teeme ära!). Omavaheline suhtlus on kiire ja teeb kogu sündmuse planeerimise mugavaks. Erilised tänud Brittale, kes oskab käigu pealt lahendusi leida ning heade soovitustega toeks olla! Kindlasti pean kiitma ka kokkasid, sest pakutud toidud olid imehead ja lauad rikkalikult kaetud. Kõik oli väga hästi läbi mõeldud - alates menüüvalikutest kuni serveerimiseni välja. Kes otsib väiksema või suurema sündmuse tähistamiseks sobivat kohta, siis minu soovitus läheb just Luhtre talu kasuks!
Liina
Pohlad

Tule ja saa sellest kõigest osa!

 

Britta Hansman
Müügi- ja turundusjuht
pulmade, sünnipäevade, seminaride korraldus
+372 5332 9029

 

Marje Schmidt
Perenaine
+372 505 7043

 

Broneeri