Pallimängud, töötoad ja palju muudki

Luhtres on rohkelt võimalusi aktiivseks tegevuseks.

Talu juurde kuuluvad akrüülkattega tenniseväljak, korvpalli- ja rannavõrkpalliplats. Saab laenutada  tennisereketeid ja osta tennisepalle.

Lisaks pakume seiklusmänge koostöös firmaga 360 kraadi, sepistamise töötubasid Puraviku Tuuleveskis ning saunakoolitust.

Liigu lehel allapoole ja tutvu teenustega lähemalt!

Eraldaja illustratsioon
Eraldaja illustratsioon

Sepistamise töötuba

Ootame Sind koos kolme kaaslasega meie sepikotta ääsitule äärde. Tule oma ideega, saad selle ise rauda lüüa ning tehtu endale. Võid peatada aja luues midagi erilist vanas veskis keset laiuvaid põlde.

Töötoad toimuvad Valtu külas asuvas Puraviku Tuuleveski sepikojas tööpäevadel alates 17.00 või nädalavahetustel. Sepistada saab kuni 4liikmeline seltskond. Kõigile koju kaasa valminud sepis ning tunnistus oskuste omandamise kohta.

Hinnad on:

  • 4 huvilist – 140.00 € + km
  • 5 huvilist – 175.00 € + km
  • 6 huvilist – 210.00 € + km

Töötuba kestab 2 tundi.

Suurematele gruppidele erilahendused.

Eraldaja illustratsioon
Eraldaja illustratsioon
Pohlad

Tunned huvi? Võta ühendust!

 

 

 

Marje Schmidt
Perenaine
+372 505 7043

 

Broneeri

Klient räägib

Külastasin Luhtre talu esimest korda 2017. aasta kevadel kui otsisime sobivat paika meie pulmapeo pidamiseks. Peale esimest külastust oli selge - siin peabki meie pidu toimuma. :) Luhtre ümbrus on rahulik ja vaikne, talu ümber on nii metsad kui põllud. Tallinna poolt tulijale mitte kauem kui tunnike sõitu. Ideaalne! Pererahvas on soe ja sõbralik, lahendus leitakse igale murele (tahate südaööl elavat tuld? - pole probleemi!, tahate laste mänguväljakut tseremooniapaigana? - teeme ära!). Omavaheline suhtlus on kiire ja teeb kogu sündmuse planeerimise mugavaks. Erilised tänud Brittale, kes oskab käigu pealt lahendusi leida ning heade soovitustega toeks olla! Kindlasti pean kiitma ka kokkasid, sest pakutud toidud olid imehead ja lauad rikkalikult kaetud. Kõik oli väga hästi läbi mõeldud - alates menüüvalikutest kuni serveerimiseni välja. Kes otsib väiksema või suurema sündmuse tähistamiseks sobivat kohta, siis minu soovitus läheb just Luhtre talu kasuks!
Liina