Pallimängud, töötoad ja palju muudki

Luhtres on rohkelt võimalusi aktiivseks tegevuseks.

Talu juurde kuuluvad akrüülkattega tenniseväljak, korvpalli- ja rannavõrkpalliplats. Saab laenutada  tennisereketeid ja osta tennisepalle.

Lisaks pakume seiklusmänge koostöös firmaga 360 kraadi, sepistamise töötubasid Puraviku Tuuleveskis ning saunakoolitust.

Liigu lehel allapoole ja tutvu teenustega lähemalt!

Eraldaja illustratsioon
Eraldaja illustratsioon

Sepistamise töötuba

Ootame Sind koos kolme kaaslasega meie sepikotta ääsitule äärde. Tule oma ideega, saad selle ise rauda lüüa ning tehtu endale. Võid peatada aja luues midagi erilist vanas veskis keset laiuvaid põlde.

Töötoad toimuvad Valtu külas asuvas Puraviku Tuuleveski sepikojas tööpäevadel alates 17.00 või nädalavahetustel. Sepistada saab kuni 4liikmeline seltskond. Kõigile koju kaasa valminud sepis ning tunnistus oskuste omandamise kohta.

Hinnad on:

  • 4 huvilist – 140.00 € + km
  • 5 huvilist – 175.00 € + km
  • 6 huvilist – 210.00 € + km

Töötuba kestab 2 tundi.

Suurematele gruppidele erilahendused.

Eraldaja illustratsioon
Eraldaja illustratsioon
Pohlad

Tunned huvi? Võta ühendust!

 

Britta Hansman
Müügi- ja turundusjuht
pulmade, sünnipäevade, seminaride korraldus
+372 5332 9029

 

Marje Schmidt
Perenaine
+372 505 7043

 

Broneeri

Klient räägib

Ideaalne koht, kus pulmapidu pidada. Luhtre Turismitalu jäi meile silma just ilusa ja selge kodulehega. Kodulehel oli juba kõik kirjas, mida pulmad Luhtres sisaldavad. Talu ise on väga ilus ja puhas. Söögid on lihtsad, aga väga maitsvad. Palju kiideti just pulmatorti. Hirm oli, kas meie 50 külalist mahuvad peosaali ära koos viieliikmelise bändiga, õnneks mahtus ja tantsuruumi jäi ka piisavalt. Meie jäime igatahes oma peoga väga rahule. Suured tänud saadame perenaisele, kes meid soojalt vastu võttis ning oli abis oma jõu ja nõuga.
Pille Sapožnikov